У населених пунктах Сумщини, які постраждали від обстрілів є перебої з електро- водо, тепло- та газо- постачанням

 Поділитися

Поділитися в

На 19-й день війни на території Сумської області спостерігаються проблеми у галузі житлово-комунального господарства через пошкодження мереж електропостачання, і як наслідок – мереж теплопостачання, водопостачання та газопостачання. Про це повідомляють у Сумській обласній військовій адміністрації.

В Охтирці ТЕЦ та електропідстанція повністю зруйновані, теплоносій по місту відсутній. Водопостачання, водовідведення та електропостачання подається з перебоями. Внаслідок пошкодження 13 березня газопроводу ДУ-300 мм, без газу залишається майже 300 абонентів. Аварійні бригади працюють над відновленням.

У Лебедині електропостачання подається з перебоями і частково відсутнє. Аварійні бригади “Обленерго” продовжують працювати над його відновленням.
У Тростянці електропостачання відсутнє, водопостачання подається з перебоями, у деяких мікрорайонах води немає зовсім.
У Краснопіллі електропостачання подається з перебоями. Тепло і вода подаються частково і з перебоями.

Без газопостачання продовжують залишатися понад 100 абонентів у Сумах, майже 400 – в Охтирці, 100 – у Тростянці. Поодиноко – у Конотопі, Кирилівці, Краснопіллі, селі Писарівка Краснопільського району. У селі Мезинівка Краснопільського району газ відсутній у 34-ох абонентів.

На Сумщині без світла залишаються майже 27 тисяч абонентів. В Сумському районі таких менше тисячі. Складна ситуація в Тростянці, де світла немає у 15000 абонентів, Лебедині (понад 5000), Краснопіллі (майже 4000), В. Писарівці (понад 1300) та Охтирці (понад 600).
В усіх інших містах області служби надають комунальні послуги у штатному режимі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: