У конотопському Водоканалі пояснили, чому мешканці 4 провулку вул. Успенсько-Троїцької без води
ЖКГ | 09:36, 14.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Як повідомили на підприємстві, на водогоні тривають ремонтні роботи.
«Ми завершили важливий етап робіт — замінили 85 метрів старої сталевої труби на сучасну поліетиленову трубу для питної води. Це — крок до стабільнішого, якіснішого та безпечнішого водопостачання у вашому районі!», – йдеться у повідомленні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram