У Конотопському відділі поліції працюватимуть курсанти

Місто, Поліція | 13:22, 11.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

До Конотопського районного відділу поліції для ознайомчої практики прибули курсанти Харківської академії внутрішніх справ та її Сумської філії
Двадцять курсантів других та третіх курсів, які навчаються за напрямками превентивна діяльність та досудове розслідування, впродовж чотирьох тижнів будуть проходити практику на базі Конотопського районного відділу поліції та підпорядкованих йому підрозділах поліції в м. Кролевець, м. Путивль та м. Буринь.
Основне завдання для курсантів – ознайомитися з особливістю майбутньої професії, побачити роботу поліцейського, так би мовити, із середини, зрозуміти завдання кожної служби підрозділу.
Спілкуючись із молоддю, начальник Конотопського районного відділу поліції Сергій Забозлаєв наголосив: «Для вас у районному відділі поліції будуть створені всі необхідні умови, аби ви змогли побачити особливості обраного фаху, зрозуміти, чи правильний зробили вибір та чи готові саме цій професії присвятити своє життя».
Присутній на зустрічі з курсантами заступник очільника відділу поліції Юрій Чумак побажав успіхів молодим колегам, сміливості, сумлінності і наголосив, що одягнувши погони, вони стали на сторожі Закону, а тому повинні з гордістю нести звання правоохоронців та бути вірними Присязі.
Возможно, это изображение (4 человека)
Возможно, это изображение (7 человек и люди стоят)

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: