У Конотопському районному управління поліції стажуються курсанти Харківської академії внутрішніх справ

Поліція | 14:18, 10.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Дев’ятнадцять курсантів – першокурсників, які навчаються за напрямками превентивної діяльності та досудового розслідування, впродовж наступних двох тижнів будуть проходити практику на базі Конотопського районного відділу поліції та підпорядкованих йому підрозділів поліції в м. Буринь, м. Кролевець та м. Путивль.

Основне завдання для курсантів – ознайомитися з особливістю майбутньої професії, побачити роботу поліцейського, так би мовити, із середини, зрозуміти завдання кожної служби підрозділу.

Спілкуючись із молоддю, начальник Конотопського РВП Сергій Забозлаєв наголосив:

Для вас у районному відділі поліції будуть створені всі необхідні умови, аби ви змогли із середини побачити особливості обраного фаху, зрозуміти, чи правильний зробили вибір та чи готові саме цій професії присвятити своє життя.

Присутні на зустрічі з курсантами заступники очільника відділу поліції за напрямками роботи Микола Рябченко та Олександр Васильченко також побажали успіхів молодим колегам, сміливості, сумлінності і наголосили, що одягнувши погони, вони стали на сторожі Закону, а тому повинні з гордістю нести звання правоохоронців та бути вірними Присязі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: