У Конотопському районі жінка натрапила на ворожу міну
Поділитися в
Копіювати посилання

На ворожу міну натрапила жінка у Новослобідській громаді, повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Із множинними травмами постраждалу доставили до лікарні. Медики зараз надають їй необхідну допомогу.
Попередньо, ця жінка раніше евакуювалася з громади, але днями повернулася, щоб доглянути домогосподарство. І сьогодні вона натрапила на вибухонебезпечний предмет, який здетонував.
«Будьте максимально уважні та обережні. На Сумщині, особливо у прифронтових громадах, залишається високий ризик натрапити на вибухонебезпечні предмети. Ворог продовжує дистанційно мінувати території області. Також загрозу несуть ворожі БпЛА, які не здетонували одразу після падіння, та уламки і частини збитих дронів. У жодному разі не підходьте до підозрілих предметів, не торкайтеся їх та одразу повідомляйте рятувальників або поліцію»,- закликав Олег Григоров
Підписуйтесь на нас у Telegram