У Конотопському районі збирали “культурні” ідеї

 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно у районі відбулась конференція працівників культури Конотопського району. Учасники поділились цікавими ідеями щодо перспектив розвитку галузі, залишивши свої пропозиції у стилізованій «Валізі ідей».

Про це повідомляє Конотопська РДА.

«Валіза ідей» стала скарбничкою креативних думок, уявлень та міркувань жителів району, фахівців про майбутнє своїх соціокультурних закладів, як осередків культурного життя на селі, так і розвитку культури району в цілому.

Більшість висловлювала пропозиції щодо: створення соціально-культурних програм для категорій населення, які потребують соціальної підтримки; залучення молоді до традицій народної культури; сприяння розвитку індивідуальних талантів і обдарувань.

Запропоновано запровадити проекти, котрі б реалізували творчі відкриття району, створили новітній бібліотечний простір, який буде комфортним середовищем, привабливим простором для спілкування, навчання, відпочинку з використанням новітніх інформаційно-комунікативних технологій: «Село з сучасною бібліотекою – сучасне село», «Бібліотеки і клуби – створюємо майбутнє громади разом», «Клуб і бібліотека завжди мають бути в тренді», «Біля бібліотек і будинків культури – безпечні дитячі майданчики».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: