У Конотопському районі військовим частинам передадуть земельні ділянки

Армія, Безпека | 13:29, 6.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вздовж лінії кордону шириною 30-50 метрів буде розміщено інженерно-технічні і фортифікаційні споруди, огорожі, прикордонні знаки, прикордонні просіки, комунікації. Ці землі підлягають вилученню, аби там було можливо звести інженерні споруди.
Відповідне питання керівник Конотопського району Людмила ЗЕРНИЧЕНКО обговорила з завідувачем сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та цивільного захисту населення райдержадміністрації Яном ПРИМАКОМ та головним спеціалістом з питань мобілізаційної роботи Романом НЕСТЕРЕНКОМ.
Сумська ОДА погодила з Урядом суму, необхідну для викупу земельних ділянок у прикордонній смузі. Кошти має отримати область з державного бюджету у 2022 році.
У межах кордону з РФ на території Сумської області необхідно проінвентаризувати та передати прикордонникам понад 2 тис. ділянок.
Згідно з законами України, в прикордонній смузі впроваджена особлива система режимних заходів, що стосуються правил в’їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб та, зокрема, здійснення господарської діяльності. Це, власне, і є прикордонний режим.
Джерело: сайт Конотопської РДА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: