У Конотопському районі відбудеться Кубок Героїв АТО та Кубок Патріотів

Спорт, Традиції | 10:00, 8.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Представники футбольних команд у ході наради в райдержадміністрації вирішували нагальні питання.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Головним завданням зустрічі стало приведення до спільного знаменника питання кількісної участі команд в турнірах на Кубок Героїв АТО та Кубок Патріотів, формат проведення змагань та заявки команд.

«Ми бачимо, як важко нашим бійцям в зоні АТО. Ці люди – герої, які захищають нас та наші сім’ї, показують приклад усій Україні. Тому за підтримки районної державної адміністрації та громадської організації «Конотопська місцева організація ВФСТ «Колос» третій рік поспіль у нашому районі проводиться Кубок Героїв АТО, а цього року вирішено провести ще й Кубок Патріотів», – вітаючи спортсменів, підкреслив голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО.

Присутні підбили підсумки Чемпіонату району з футболу. Пройшло жеребкування команд в турнірах району з футболу на Кубок Героїв АТО та Кубок Патріотів. Вирішено, що турніри пройдуть 11 та 18 листопада 2018 року, в них візьмуть участь десять команд району.

«Кубок Героїв АТО та Кубок Патріотів – це турнір, суть якого в дусі, історії та традиціях, які ми з вами створюємо», – переконаний голова громадської організації «Конотопська місцева організація ВФСТ «Колос» Микола ТЕЛІПКО та підкреслив, що «кожен турнір у нас розпочинається хвилиною мовчання перед кожним матчем, як пам’ять, про кожного загиблого героя в зоні АТО”.

Побажала всім командам-учасникам турніру показати гарну командну гру завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: