У Конотопському районі продовжується видача індивідуальних наборів від держави

Суспільство | 12:00, 14.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Територіальні громади Конотопського району продовжують видавати своїм мешканцям індивідуальні набори від держави, інформують у Конотопській РВА.

Як зауважила керівник Гуманітарного штабу при Конотопській військовій адміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, наповнення таких наборів та порядок їх видачі відбувається відповідно до Урядової постанови, з метою забезпечення продовольчих потреб та потреб у санітарно-гігієнічних товарах жителів в умовах воєнного стану.

«Такі індивідуальні набори видаються населенню для формування місячного запасу з подальшим використанням у період особливого стану, – повідомила Людмила ЗЕРНИЧЕНКО. – Тобто це така гуманітарна допомога, яка надається разово, має бути у резерві громадян на особливий період, хоча, звісно, ніхто не забороняє використовувати ці продукти на власний розсуд».

Постановою визначено чіткий перелік та вагу продовольчих товарів, які повинні бути в такому наборі. Закуплені вони за кошти Державного бюджету. Конотопська районна військова адміністрація вантаж отримує від Сумської обласної військової адміністрації.

У повноваження Конотопської військової адміністрації не входить видача індивідуальних наборів мешканцям територіальних громад – Конотопська РВА лише розподіляє гуманітарний вантаж між територіальними громадами Конотопського району.

Територіальні громади повинні своїми зусиллями фасувати набори отриманими продуктами, у відповідності з затвердженим переліком та вагою з врахуванням допустимого відхилення. Територіальні громади Конотопського району визначають категорії отримувачів,  місця видачі індивідуальних наборів та попередньо повідомляють своїх мешканців через доступні засоби зв’язку про такі місця, дату та час для отримання таких наборів.

Індивідуальні набори можуть формуватися (доукомплектуватися) за рахунок гуманітарної допомоги відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника Сумської обласної військової адміністрації від 01.04.2022 № 115-ОД «Про деякі питання надання гуманітарної допомоги на території Сумської області».

Наразі частина наборів повністю доукомплектована. Решта наборів буде укомплектована у разі відповідного надходження товару.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: