У Конотопському районі майже 10% школярів – обдаровані

Суспільство | 10:01, 18.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Про це під час засідання колегії РДА повідомила начальник районного відділу освіти Олена БОХАН, аналізуючи стан виконання програми «Освіта Конотопщини у 2016 – 2018 роках».

До районного банку „Обдарованість” внесено дані 162 обдарованих учнів, що складає 9,9 % від загальної кількості учнів району – повідомляється на сайті Конотопської РДА.

Адже учні освітніх закладів Конотопщини є учасниками та переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Так, у 2016-2017 навчальному році у районних олімпіадах з 425 учасників переможцями визнано 136 учнів (І місце – 20 учнів, ІІ – 40, ІІІ – 76 учнів).

У 2017 році двоє кращих учнів Конотопського району (учениці 10 класу) Дар’я Москаленко (Тулущанський НВК) та Катерина Кубишка (Юрівський НВК) за високі успіхи у навчанні отримують стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації.

У Конотопському районі діє система заохочення і відзначення обдарованих дітей та їх наставників. Щороку 10 учнів освітніх закладів району отримують стипендію голови Конотопської районної державної адміністрації.

А вчителі, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів отримують надбавку до посадового окладу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: