У Конотопському районі 100% дітей оформлено сімейними формами виховання

Соціальний захист | 15:46, 22.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосила начальник районної служби у справах дітей Тетяна ТОЧИЛЕНКО під час апаратної наради при голові райдержадміністрації

Доповідаючи про діяльність служби у справах дітей в поточному році, посадовець зазначила, що зараз на обліку у службі перебуває 72 дитини, які є сиротами та дітьми, позбавлені батьківського піклування (біологічних сиріт 16). Із них під опікою, піклуванням – 54 дитини; у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу області виховується 18 дітей.

На регіональному обліку дітей, які можуть бути усиновлені перебуває17 дітей, переважно це діти від 10 до 15 років. Протягом року складено 2 анкети на усиновлення, – повідомила очільниця служби у справах дітей.

Службою у справах дітей складений графік та перевіряються умови утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів та піклувальників, шляхом відвідування та обстеження умов проживання, а також ведеться контроль за цільовим використанням коштів опікунами/ піклувальниками.

Одним із основних прав є право дитини на житло. Протягом 2019 року службою у справах дітей підготовлено 6 подань щодо постановки на квартирний облік дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Складений реєстр житла та майна дітей даної категорії.

Усі нотаріальні дії за участю неповнолітніх на території району проводяться тільки на підставі рішення органу опіки та піклування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: