У конотопському Політесі ремонтують спортзалу + ФОТО

Місто | 17:03, 26.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Приміщення для занять спортом і проведення різноманітних змагань активно використовується в навчальному закладі, та донедавна його стан вимагав кращого. Однак за сприяння народного депутата України Ігоря Молотка з державного бюджету були виділені додаткові кошти на капітальні видатки в сумі 1 мільйон гривень.

Освоюючи ці фінанси, влітку в закладі провели капітальний ремонт покрівлі над спортивною залою площею близько 700 кв.м. То був перший крок до оновлення  приміщення, адже нещодавно розпочалися внутрішні ремонтні роботи.

Як розповів заступник директора з адміністративно-господарської роботи Анатолій Коросташовець, у залі оновлюють стелю та стіни, також повністю замінили проводку.  Аби привести приміщення до ладу, спершу очистили стелю від вапняної та олійної фарби, стіни – пошпаклювали та обробили штукатуркою, а вже після підготовчих робіт нанесуть новеньку привабливу фарбу. А от освітлення вже замінили.

Основний об’єм робіт на об’єкті буде виконаний бригадою робітників із міста Суми. Натомість фінальний етап – фарбування підлоги, ремонт дверей і монтаж спортивного інвентарю, працівники технікуму беруть на себе.

Отже, незабаром студенти Політеху займатимуться в відремонтованій спортзалі. Усі роботи планують завершити до кінця року.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: