У Конотопській ЦРЛ можна отримати медичні послуги з реабілітації

Медицина | 16:30, 7.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

КНП КМР “Конотопська ЦРЛ ім ак М Давидова” здійснює надання медичних послуг з реабілітації населенню міста Конотоп та прилеглих територіальних громад, повідомляють на сторінці закладу.

Відділення реабілітаційної медицини та фізіотерапії забезпечує надання послуг нестаціонарної медичної реабілітації пацієнтам з хворобами нервової системи та опорно-рухової системи вікових категорій від 0 до 18 років на базі поліклініки по обслуговуванню дитячого населення  та старше 18 років – на базі поліклініки по обслуговуванню дорослого населення.

Кабінети надання медичних послуг оснащені сучасним обладнанням для фізичної реабілітації, кінезо та механо-терапії, сенсорної та арттерапії.

В процесі реабілітації застосовується сучасна апаратна фізіотерапія: лазеро, магніто, електро, ультразвукова терапія, теплолікування, масаж, постізометрична релаксація, фармакопунктура.

Реабілітаційні послуги надаються мультидисціплінарною командою фахівців фізичної медичної реабілітації: фізичними терапевтами, ерготерапевтами, логопедами, фізіотерапевтами, психологами, педіатрами, ортопедами, неврологами та іншими фахівцями.

Підставою для отримання послуг з медичної реабілітації пацієнту є:

  1. Електронне направлення лікаря первинної медичної допомоги відповідно декларації.
  2. Направлення лікуючого лікаря спеціаліста в електронному вигляді.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: