У Конотопській районній раді обрали заступника голови

Влада, Політика | 10:20, 17.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

16 грудня під головуванням голови Конотопської районної ради Віктора Бика відбулась друга позачергова сесія Конотопської районної ради восьмого скликання, в роботі якої взяли участь голова Конотопської райдержадміністрації Олександр Бескоровайний, представники засобів масової інформації.
На порядок денний другої сесії було внесено 12 питань.
Депутатський корпус прийняв рішення, що стосувалися затвердження регламенту ради, положення про постійні комісії та їх склад, обрано голів постійних комісій та склад президії районної ради. Депутати розглянули і затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради, визначили умови оплати праці очільнику депутатського корпусу та його заступнику.
На пленарному засіданні депутати прийняли рішення про початок реорганізації Буринської, Кролевецької, Путивльської районних рад шляхом приєднання до Конотопської районної ради.
У результаті таємного голосування заступником голови Конотопської районної ради обрано Андрія Ярового від політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”.
В перерві сесії відбулось засідання чотирьох постійних комісій районної ради, де за пропозиціями новообраних голів постійних комісій було обрано заступників голів та секретарів відповідних профільних комісій.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: