У Конотопській міськраді відзвітували щодо витрат бюджету громади за 7 місяців

Бюджет | 11:58, 12.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

380,5 млн гривень профінансовано з міського бюджету Конотопської територіальної громади за січень-липень 2024 року, повідомляє Конотопська міська рада з посиланням на фінансове управління.

За ознакою функціонального призначення кошти спрямовані на:

-211,9 млн гривень – галузь «Освіта»;

-40,9 млн гривень – галузь «Державне управління»;

-31,2 млн гривень – галузь «Житлово-комунальне господарство»;

-29,8 млн гривень – галузь «Соціальний захист та соціальне забезпечення»;

-17,9 млн гривень – галузь «Охорона здоров’я»;

-16,6 млн гривень – галузь «Економічна діяльність»;

-10,0 млн гривень – галузь «Культура і мистецтво»;

-8,1 млн гривень – галузь «Фізична культура і спорт»;

-7,2 млн гривень – міжбюджетні трансферти, направлені на підтримку сил безпеки та оборони;

-6,9 млн гривень – інша діяльність.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: