У Конотопській міськраді розповіли про роботу поліцейських офіцерів громади

Суспільство | 14:30, 10.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вже більше двох місяців у Конотопській громаді функціонують дві поліцейські станції, де працюють поліцейські офіцери громади: капітан поліції Сергій Щербань та лейтенант поліції Станіслав Оліфіренко. Поліцейські станції діють у селі Підлипне та місті Конотоп.

Сергій Щербань обслуговує три населені пункти Підлипенського старостинського округу (с. Підлипне, Лобківка, Калинівка).

У підпорядкуванні Станіслава Оліфіренка найбільш віддалений від центра, зі значним приватним сектором, район міста, так званий район «Куба».

Офіцери забезпечені службовими автомобілями, що були куплені за кошти міського бюджету, це підвищує їхню мобільність та оперативне реагування.

Поліцейські офіцери у громадах мають більше повноважень, ніж дільничні інспектори: вони забезпечують охорону громадського порядку, стежать за правилами дорожнього руху та за порушеннями благоустрою, працюють із сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах тощо.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.


Джерело

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: