У Конотопській міській раді обговорили темпи вакцинальної кампанії

 Поділитися

Поділитися в

Тема важливості вакцинації проти COVID-19 стала основною під час наради  у п’ятницю, 10 вересня, за участі керівників структурних підрозділів виконавчих органів ради та комунальних підприємств Конотопської територіальної громади.
Заступник міського голови Юрій ПАВЛОВ, який курує сферу охорони здоров`я міста, вкотре наголосив на необхідності вакцинації населення, особливо працівників, які постійно контактують з людьми, працюють в органах публічної влади, у соціальній, культурній, освітній сфері та у закладах охорони здоров’я. Як відомо, питання вакцинації стоїть на особистому контролі голови Сумської обласної державної адміністрації та на контролі Офісу Президента України, кожна нарада із профільним заступником губернатора або за головування самого очільника Сумщини починається із питань вакцинації у територіальних громадах області. Як зазначив Ю.Павлов, на сьогоднішній день темпи вакцинації просуваються досить повільно і на території Конотопа, зокрема і в органах місцевої влади. Кожен керівник має бути відповідальним за себе і своїх підлеглих та сприяти процесу вакцинації. За статистичними даними, на 10.09.2021 ситуація з вакцинацією покращилася лише у закладах медицини та освіти. Для освітніх закладів необхідною є умова щодо 80% вакцинованих працівників, у іншому випадку заклад освіти ризикує піти на дистанційний режим навчання, а це взагалі підриває навчальний процес. Як показують підсумки цьогорічного ЗНО, випускники мають не найвищі показники знань з основних дисциплін, отже, очна форма навчання є набагато ефективнішою. Юрій ПАВЛОВ наголосив на трьох основних моментах розуміння важливості вакцинації: основна меті вакцинації – збереження життя; запобігання летальним випадкам внаслідок інфікування; зменшення ризиків інфікування інших, адже, як стверджують спеціалісти, вакцинована людина, навіть якщо вона інфікувалася, у 90% є безпечною для оточуючих. Іще заступник міського голови зазначив, що, за інформацією головного санітарного лікаря України, досить скоро до роботи у закладах громадського харчування будуть допускатися лише працівники, які мають сертифікат про вакцинацію, рано чи пізно це торкнеться і інших сфер обслуговування населення та роботи установ, підприємств і організацій, в тому числі у місті Конотопі.
Аби не допустити виникнення несприятливих обставин, уведення жорстких карантинних обмежень, кожен керівник має відповідально поставитися до роз’яснювальної роботи про необхідність і важливість вакцинації, така інформаційна кампанія має проводитися усіма. Перед очима людей щодня має бути інформація про вакцинацію: в громадському транспорті, у магазинах, на підприємствах, у лікарнях, в органах влади тощо», – підсумував Юрій ПАВЛОВ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: