У Конотопській лікарні відкриють реперфузійне відділення?

 Поділитися

Поділитися в

17 грудня міський голова Артем СЕМЕНІХІН зустрічав у Конотопі поважних гостей: директора Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, академіка Національної академії медичних наук України Василя ЛАЗОРИШИНЦЯ, народного депутата Ігоря МОЛОТКА, депутатку Сумської обласної ради Тетяну СИЗОН.
З робочим візитом побували у Конотопській центральній районній лікарні, обстежили ряд приміщень та визначилися із місцем для подальшого розташування на базі опорного лікарняного закладу реперфузійного відділення для лікування хвороб серця.
Як зазначив В.Лазоришинець, такі відділення (центри) вкрай важливо відкривати у кожному районному центрі, у найбільших територіальних громадах на базі опорних лікарень, адже, за статистикою, смертність від серцево-судинних захворювань в Україні найбільша, навіть онкологія та коронавірусна інфекція не можуть порівнятися із цими показниками, тому важливо вчасно діагностувати захворювання і оперативно його лікувати. Для цього необхідно мати спеціальне відділення, оснащене високотехнологічним обладнанням та забезпечене професійними медичними кадрами.
Депутат Верховної Ради Ігор Молоток, дізнавшись про такі ініціативи інституту серця, підхопив цю ідею і пообіцяв уже з початку нового року виступити із відповідними клопотаннями перед профільними міністерствами, керівництвом області у вирішенні питання щодо фінансування ремонтних робіт, закупівлі обладнання та забезпечення професійними кадрами нового реперфузійного відділення у Конотопі. Очільник міста із радістю сприйняв таку ідею, адже для міського голови розвиток сфери охорони здоров`я громади є одним із найпріоритетніших завдань. За підсумками зустрічі із поважними гостями, А. Семеніхін дав доручення головному лікарю Конотопської ЦРЛ В.Згоннику попрацювати із відповідними фахівцями, вивчити та обрахувати усі технічні моменти для оснащення нового відділення, щоб якнайшвидше замовити проектно-кошторисну документацію і розпочати роботи.
Оглянувши можливі для розміщення нового відділення приміщення, визначилися, що найзручніше буде його розташувати у хірургічному корпусі лікарні.
В.Лазоришинець у своєму коментарі місцевим журналістам також додав, що для даного відділення буде придбано нове обладнання, зокрема сучасний ангіограф, також слід облаштувати реанімаційну палату, встановити апарат УЗД і, звісно, провести навчання медичного персоналу, залучити для цього найкращих фахівців з центру. Такі відділення планують відкрити і в інших опорних лікарнях Сумської області, зокрема у Шостці, Охтирці, Ромнах. А Конотоп одним із перших уже в наступному році почне будувати нове відділення для лікування серцево-судинних захворювань.
Нет описания фото.
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, дерево и дорога)
Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)
Джерело: сторінка КМР у мережі Фейсбук

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: