У Конотопській громаді замуться “сміттєвим” питанням

 Поділитися

Поділитися в

На сьогоднішній день у населених пунктах Конотопського району відсутні спеціалізовані підприємства у сфері поводження з побутовими відходами та санкціоновані звалища відходів.
Зважаючи на цю величезну проблему, головою Конотопської районної державної адміністрації Олександром БЕСКОРОВАЙНИМ спільно з Конотопським міським головою Артемом СЕМЕНІХІНИМ була проведена робоча зустріч, в ході якої було обговорено можливості по створенню санкціонованого звалища твердих побутових відходів на території міста Конотоп.
Питання збирання таких відходів повинно вирішуватися територіальними громадами, адже наявні стихійні викидання сміття складуються у природних рельєфних утвореннях — балках, ярах, долинах річок. Це становить екологічну небезпеку, оскільки стічні води, насичені забруднювальними речовинами, потрапляють у водні об’єкти.
Під час обговорення було вирішено зібратися спільно з фахівцями та проаналізувати шляхи співпраці всіх територіальних громад Конотопського району у цьому напрямку.
Також, в ході дискусії були намічені шляхи подальшої роботи у напрямку розвитку на території Конотопського району “зеленої” енергетики, встановлення обладнання для екстракції біогазу, будівництво сортувальних ліній, тощо.
Необхідно напрацювати алгоритм дій, законодавче обґрунтування та розробити концепцію щодо можливої співпраці між громадами району, а потім запропонувати їм укладення меморандуму,- наголосив Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: