У Конотопській громаді стартувала кампанія «ZOOM: Діти захищають клімат!»
Поділитися в
Копіювати посилання

Днями в Конотопському Офісі відновлення та розвитку відбувся відкритий захід щодо початку впровадження кампанії «ZOOM: Діти захищають клімат!» в нашій громаді, повідомляє Управління економіки Конотопської міської ради.
У відкритому заході взяли участь: міський голова Артем СЕМЕНІХІН, національний експерт проєкту ЄС «Угода мерів – Схід» Оксана КИСІЛЬ, керівники профільних виконавчих органів міської ради, представники пілотних навчальних закладів громади та діти, що прийматимуть участь у міжнародній освітній кампанії.

«ZOOM: Діти захищають клімат!» – це міжнародна екологічна ініціатива, що діє з 2002 року під егідою Кліматичного Альянсу Європи. В Україні впроваджується вперше, за підтримки проєкту «Угода мерів – Схід». Дана кампанія допомагає дітям вже в ранньому віці дізнатися, як вони можуть екологічно здійснювати повсякденні поїздки, навчає енергоощадності, заохочує поведінку дружню до клімату, і наголошує на важливості спільних дій.

За підсумками кампанії «зелені» сліди та добірка кращих учнівських робіт за час кампанії буде презентовано на наступній кліматичній конференції ООН, що відбудеться у листопаді в місті Белем, Бразилія.
Таким чином, дитячі голоси з України стануть частиною глобального діалогу про майбутнє планети.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram