У Конотопській громаді проводять обстеження пошкодженого внаслідок бойових дій майна

Війна | 17:03, 25.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 26 квітня розпочато комісійне обстеження об’єктів комунальної власності та квартир приватної власності, що розташовані на території Конотопської міської територіальної громади та постраждали внаслідок агресії російської федерації.

На даний час проведено обстеження 63 пошкоджених об’єктів, а саме: три об’єкти освіти, три об’єкти культури, міська лазня, три об’єкти трамвайного управління, 49 квартир в багатоквартирних житлових будинках, два житлових будинки, бельведер (каланча) на даху житлового будинку.

Акти обстеження з відповідними документами направлені до Сумської військової державної адміністрації для узагальнення інформації про нанесені збитки діями російської федерації та можливості їх відшкодування.

Довідково: Комісія з обстеження пошкоджених об’єктів, будівель і споруд внаслідок проведення бойових дій на території Конотопської міської територіальної громади та у зв’язку з надзвичайною ситуацією військового характеру, створена розпорядженням міського голови від 18.04.2022 №109-ОД.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: