У конотопських школах покращиться якість харчування + ФОТО

Місто, Перспективи | 15:29, 5.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

4 листопада з робочим візитом у Конотопі побували депутат Сумської обласної ради Олександр СЛЮСАР та помічник народного депутата України Тетяни СКРИПКИ (партія «Слуга народу») Леонід ЧЕПУЛЬСЬКИЙ. Метою візиту стало інспектування стану харчоблоків Конотопських загальноосвітніх шкіл № 9 та № 12, для яких, за сприяння народної депутатки, було виділено кошти з державного бюджету на закупівлю нового технологічного обладнання для харчоблоків. Обстеження їдалень та харчоблоків провели спільно з директорами навчальних закладів у супроводі першої заступниці міського голови Людмили ІГНАТЕНКО та виконуючої обов`язки Конотопського управління освіти Олени КОРОЛЬ.
Нагадаємо: 2 листопада на черговій сесії Конотопської міської ради було прийнято кошти з державного бюджету – по 400 тис. грн на школу за цільовим призначенням – на закупівлю обладнання для харчоблоків.
Відбір шкіл, як зазначив О.Слюсар, був невипадковим, враховувалася і кількість учнів у навчальних закладах, і стан самого обладнання у харчоблоках. Основною метою депутата Верховної Ради Тетяни СКРИПКИ для сприяння у виділенні цих коштів стало бажання покращити якість харчування дітей в навчальних закладах Сумщини. Як відомо, народна депутатка опікується питаннями освіти області, а в пріоритеті-здоров`я школярів. В цілому, з державного бюджтеу, за ініціативи народної обраниці, виділено 2 млн. грн на потреби 5 шкіл Конотопського району. Уже до кінця фінансового року дві школи із Конотопа, дві – з Кролевця і 1 школа з Путивля закуплять нове обладнання для харчоблоків, що дасть можливість значно покращити якість харчування дітей.
Директори навчальних закладів поцікавилися і питаннями ремонту самих харчоблоків, можливості залучення коштів із державного бюджету на ці потреби. Помічник народного депутата Л.Чепульський запевнив, що це питання знаходиться на особистому контролі Тетяни Скрипки, їй відомо про цю проблему, але і влада на місцях повинна бути активною, слідкувати за державними програмами. В цілому, уже наступного року буде можливість попрацювати над залученням коштів для потреб освітянських закладів і, зокрема, на ремонт харчоблоків у школах. Виконуюча обов’язки начальника управління освіти О.Король повідомила, що керівники навчальних закладів уже визначилися, яке саме обладнання для харчоблоків їм необхідно першочергово, адже, насамперед, їжа для для дітей має бути якісною і корисною.
 З наступного року міська влада прикладе усіх зусиль, аби залучити додаткові кошти із державного бюджету на потреби освітянської галузі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: