У Конотопі зросла кількість постраждалих внаслідок російської агресії
Суспільство | 23:52, 4.06.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У Конотопі на Сумщині внаслідок влучання російського БпЛА є 3 постраждалих. Серед них дитина 13-річна дитина, повідомив міський голова Артем Семеніхін.
«Наразі відомо про вже трьох постраждалих! Серед них дитина 2012 року народження (13 років!!!!)! У дитини Акубаротравма і гостра реакція на стрес! москалі- не люди!», – написав мер.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram