У Конотопі зросла кількість постраждалих внаслідок російської агресії

Суспільство | 23:52, 4.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопі на Сумщині внаслідок влучання російського БпЛА є 3 постраждалих.  Серед них дитина 13-річна дитина, повідомив міський голова Артем Семеніхін.

«Наразі відомо про вже трьох постраждалих! Серед них дитина 2012 року народження (13 років!!!!)! У дитини Акубаротравма і гостра реакція на стрес! москалі- не люди!», – написав мер.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: