У Конотопі жінка повірила псевдобанкіру та втратила 59 тисяч гривень
Поділитися в
Копіювати посилання

У Конотопі, до поліції звернулась місцева 45- річна мешканка, та повідомила, що їй зателефонував чоловік, який представився співробітником банку. Він повідомив про нібито підозрілу транзакцію з її рахунку та запропонував «перевести гроші на резервний рахунок». Заявниця виконала інструкції і перерахувала понад 59 тисяч гривень, після чого зрозуміла, що стала жертвою шахрайства.
За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Поліція Сумщини нагадує громадянам про необхідність бути пильними:
Не переходьте за сумнівними посиланнями та не довіряйте «легким заробіткам» у соцмережах.
Не перераховуйте гроші незнайомцям, навіть якщо вони представляються банком чи компанією.
Під час онлайн-покупок розраховуйтеся після отримання товару.
Банки ніколи не просять повідомляти ПІН, CVV або SMS-коди.
Якщо стали жертвою шахраїв або маєте інформацію про злочин — телефонуйте 102.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram