У Конотопі здорожчало водопостачання

 Поділитися

Поділитися в

22 грудня міський голова Артем СЕМЕНІХІН провів засідання виконавчого комітету.
Окрім інших питань було прийнято рішення про коригування Комунальному підприємству виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.
Про це повідомляють на сторінці КМР у мережі Фейсбук.
В середньому, тарифи на постачання води та водовідведення на території Конотопської міської громади підвищуються на 33%. Як пояснюють в управлінні економіки, це рішення є вимушеним кроком для підтримки і збереження комунального підприємства, адже на сьогодні значно зросли його витрати у зв`язку з підняттям цін на електроенергію, а також підвищенням мінімальної заробітної плати.
Тариф 17,78 грн/м.куб на централізоване водопостачання та 24,10 грн/м.куб на водовідведення є обґрунтованим і не перевищує середніх показників по області. До відома громадян: для більшості великих міст України тарифи встановлюються не органами місцевого самоврядування, а Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Ймовірно, що перегляд тарифів та їх підвищення відбудеться уже на початку наступного року.
Бюджетна спроможність обласних центрів, великих міст набагато вища, вони можуть дозволити собі компенсувати комунальним підприємствам вартість електроенергії і, таким чином, стримувати зростання тарифів. Бюджет нашої громади, на жаль, не дозволяє цього зробити, тому ми вимушені піднімати тарифи, аби взагалі не залишитися без води, – пояснив Артем СЕМЕНІХІН членам виконкому під час розгляду «тарифного» питання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: