У Конотопі збирають підписи на підтримку мера та за розпуск міськради

Суспільство | 15:08, 3.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Відповідна петиція була зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій сьогодні, 3 жовтня.

“Семеніхін А.Ю. був обраний міським головою міста Конотопа Сумської області 25.10.2015. За час перебування його на цій посаді не було встановлено судом жодного порушення ним законодавства, прав та свобод громадян.
Зазначаю, що діючий міський голова Семеніхін А.Ю. своєю діяльністю повністю виправдовує довіру виборців, добросовісно виконує покладені на нього законом повноваження, дбає про мешканців міста.
З березня 2017 року в місті Конотоп склалася складна соціально-економічна ситуація у зв’язку з бездіяльністю депутатів Конотопської міської ради, які систематично не з’являються на сесіях та відмовляються брати участь у вирішенні нагальних для міста питань. Ці ж самі депутати, які саботують роботу міської ради, намагаються ввести нас, простих містян, в оману і брешуть, що сесії не відбуваються з вини міського голови. Тоді як усі мешканці міста знають, що винуватцями є самі депутати.
На таку злочинну бездіяльність депутатів жодним чином не реагує голова Сумської ОДА Клочко М.О., що свідчить про його недоброчесність та незацікавленість у розвитку одного з найбільших міст області, яку він очолює.
На підставі вищевикладеного, вимагаю:
1. Зняти з розгляду електронну петицію, подану громадянкою Панченко І.А. від 29.09.2017 в силу того, що вона містить необґрунтовані звинувачення Семеніхіна А.Ю. і тим самими посягає на його честь, гідність та ділову репутацію;
2. Заборонити громадянці Панченко І.А. входити до приміщення Конотопської міської ради та подавати в подальшому будь-які петиції;
3. Винести на розгляд на найближчу сесію Конотопської міської ради проект рішення про саморозпуск Конотопської міської ради;
4. Винести на розгляд на найближчу сесію Конотопської міської ради проект рішення«Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад»;
5. Винести на розгляд на найближчу сесію Конотопської міської ради проект рішення про висловлення недовіри голові Сумської ОДА Клочку М.О”, – говориться у зверненні.

Петиція уже має один голос з 200, необхідних для її розгляду.

Також сьогодні було зареєстровано ще одну петицію на підтримку мера Конотопа, яка теж має один голос “за”.

Петиція Про припинення повноважень міського голови міста Конотоп Артема Семеніхіна набрала 241 голос і знаходиться на розгляді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: