У Конотопі засудженим медична допомога надається невчасно

Кримінал | 11:38, 9.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопській місцевій прокуратурі під головуванням першого заступник керівника прокуратури Андрія Наталича відбулась спільна нарада з керівництвом Державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» та Ізолятора тимчасового тримання № 4 (м. Конотоп) ГУ НП в Сумській області, під час якої присутні обговорили стан додержання вимог законодавства щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених та ув’язнених осіб у відповідних установах.

Про це повідомляється на сторінці відомства у Фейсбук.

«Незважаючи на вжиті заходи, залишається ряд проблемних питань», – відкриваючи нараду, зазначив Андрій Наталич.

Так, у Конотопському виправному центрі в поточному році прокуратурою виявлено, що на початок року із 140 засуджених 53 взагалі не пройшли обов’язкових профілактичних медичних оглядів на виявлення туберкульозу.

Мають місце проблеми і в медико-санітарному забезпеченні ув’язнених осіб в ізоляторі тимчасового тримання, зокрема встановлено факти неналежного огляду ув’язнених при поміщенні до установи, внаслідок чого не виявляються своєчасно тілесні ушкодження та не надається відповідна медична допомога.

За результатом спільних обговорень присутні вирішили про необхідність вжиття скоординованих заходів, спрямованих на покращання стану організації належного медико-санітарного та матеріально-побутового забезпечення засуджених.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: