У Конотопі запускати фейерверки дозволено лише на великі свята

Свято, Суспільство | 09:05, 29.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

На території міста Конотоп заборонено використовувати піротехнічні засоби відповідно до рішення виконавчого комітету від 31 травня 2018 року. Заборона салютів та феєрверків діє до моменту завершення операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Виняток становлять дні відзначення державних свят та урочистостей, що проводяться у місті, під час яких можуть бути застосовані піротехнічні засоби відповідно до розпорядження міського голови з дотриманням усіх заходів безпеки.

Дане рішення прийняте відповідно до пункту 2, пункту «б», статті 38, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 24, 46 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» із змінами та доповненнями, Указу Президента України від 30. 04.2018 №116 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 квітня 2018 року «Про широкомасштабну антитерористичну операцію в Донецькій та Луганській областях» у зв’язку зі зміною формату широкомасштабної антитерористичної операції і кадровими змінами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: