У Конотопі з’явиться алея з портретами земляків-захисників, які знаходяться в полоні або зникли безвісти

Суспільство | 13:40, 18.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін у соцмережах.

«Дав доручення зробити в місті Алею, де будуть розміщені портрети наших хлопців, які знаходяться в полоні у кацапів, або які зникли безвісти. Роботи вже розпочалися. Якщо у вас є рідний чи знайомий, який перебуває в полоні чи безвісти зниклий – телефонуйте за номером  +380974309235 Оксана Розанова», – зазначив мер.

Також за інформацією очільника Конотопа відсьогодні рідним полонених хлопців місто надаватиме сприяння в поїздках на обміни полонених, щоби першими зустріти рідних.

Для цього необхідно зателефонувати також за номером телефону +380974309235 – Оксана Розанова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: