У Конотопі з’явиться алея з портретами земляків-захисників, які знаходяться в полоні або зникли безвісти
Поділитися в
Копіювати посилання

Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін у соцмережах.
«Дав доручення зробити в місті Алею, де будуть розміщені портрети наших хлопців, які знаходяться в полоні у кацапів, або які зникли безвісти. Роботи вже розпочалися. Якщо у вас є рідний чи знайомий, який перебуває в полоні чи безвісти зниклий – телефонуйте за номером +380974309235 Оксана Розанова», – зазначив мер.
Також за інформацією очільника Конотопа відсьогодні рідним полонених хлопців місто надаватиме сприяння в поїздках на обміни полонених, щоби першими зустріти рідних.
Для цього необхідно зателефонувати також за номером телефону +380974309235 – Оксана Розанова.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram