У Конотопі інструментальний ансамбль викладачів відсвяткував 10-річний ювілей

Культура | 16:05, 31.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

30 жовтня 2019 року в залі Конотопської дитячої музичної школи №2 відбувся концерт з нагоди 10-річчя заснування інструментального ансамблю викладачів «Бурлеск» «Квіти мого серця» (керівник Тетяна Паренаго).

Вітальне слово тримала начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко, яка нагородила Подяками музикантів, які ніби вчора були у колективі, а сьогодні знаходяться на заслуженому відпочинку – Ніну Кирилюк, Тетяну Севастьянову, Володимира Малярова, Людмилу Гладишеву, Людмилу Петрунькіну та керівника ансамблю Тетяну Пареного.

Теплі слова – привітання колективу висловлювали друзі та колеги – представники політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету, адміністрація державного підприємства «Авіакон», спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 та учні і батьки закладу.

У залі панувала святкова атмосфера. Гості з великою увагою дивились фільм про інструментальний ансамбль викладачів «Бурлеск» та милувалися концертною програмою.

Учасники інструментального ансамблю викладачів «Бурлеск» подарували присутнім на заході глядачам чудовий музичний концерт з творів українських та світових композиторів (аранжування та обробки Тетяни Паренаго).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: