У Конотопі вшанували пам’ять загиблих захисників України

Війна, Пам'ятні дати | 12:21, 29.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави представники районної влади вшанували пам’ять полеглих Захисників і Захисниць та поклали квіти до Пантеону Пам’яті в Конотопі.

Під час Заупокійної літії згадали всіх Українських Воїнів, що оберігають нас зверху, даючи змогу здобувати омріяну Перемогу для України.

Також до Пантеону національної пам`яті вшанувати пам`ять полеглих захисників України прийшов  і міський голова Конотопа.  У своєму зверненні до містян Артем СЕМЕНІХІН зазначив про важливість цього пам’ятного дня, про незламний дух, звитягу, непоборність наших воїнів, які в ім’я Української нації та нашої  Великої Перемоги поклали своє життя, захищаючи рідну землю від окупанта, повідомляє Конотопська міська рада.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: