У Конотопі вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць

Суспільство | 14:18, 29.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Хвилиною мовчання, спільною молитвою та покладанням квітів сьогодні конотопці віддали шану тим, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави.

Меморіальний захід пройшов біля Пантеону національної пам’яті Конотопа.

«Сучасна російсько-українська війна триває з 2014 року, а з 2022-го українці виборюють право на життя вже у повномасштабному протистоянні. Це роки випробувань, які показали силу і відвагу нашого народу. Ми вдячні і пам’ятаємо кожного, хто став на захист держави. Низький уклін героям! Вічна слава загиблим у боротьбі за Україну!», – зазначили у Конотопській міській раді.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: