У Конотопі вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць
Поділитися в
Копіювати посилання

Хвилиною мовчання, спільною молитвою та покладанням квітів сьогодні конотопці віддали шану тим, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави.
Меморіальний захід пройшов біля Пантеону національної пам’яті Конотопа.
«Сучасна російсько-українська війна триває з 2014 року, а з 2022-го українці виборюють право на життя вже у повномасштабному протистоянні. Це роки випробувань, які показали силу і відвагу нашого народу. Ми вдячні і пам’ятаємо кожного, хто став на захист держави. Низький уклін героям! Вічна слава загиблим у боротьбі за Україну!», – зазначили у Конотопській міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram