У Конотопі впроваджується  електронний документообіг

Іновації | 17:27, 17.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно очільник Конотопа Артем СЕМЕНІХІН разом зі своїм заступником Юрієм ПАВЛОВИМ та начальницею управління економіки Людмилою ГАПЄЄВОЮ побували у відрядженні за кордоном. Зокрема у Литві вдалося домовитится про надання допомоги у впровадженні Конотопською міською радою системи електронного документообігу за сучасними європейськими стандартами.

У п`ятницю, 17 червня, керуюча справами виконкому Любов  ДУБОВИК провела нараду з керівниками виконавчих органів міської ради,  директорами комунальних підприємств та відповідальними за цю ділянку роботи працівниками.

Попередньо на засіданні робочої групи, затвердженої розпорядженням міського голови від 06.02.2022 № 141-ОД «Про впровадження системи електронного документообігу», обговорили напрямки роботи, терміни виконання завдань і визначили координаторів за напрямками.

Як зазначає Любов Дубовик, упровадження системи електронного документообігу значно полегшить роботу з документами, прискорить їх шлях від накладення резолюції до виконання.

“Такі механізми діють в багатьох прогресивних містах, ми маємо йти в ногу часом, і дуже приємно, що європейські партнери дають нам можливість осучаснювати нашу роботу. На даному етапі, протягом року, усі працівники будуть підключені до системи, адже система працюватиме безкоштовно. Коли ми візьмемо зобов`язнання сплачувати за використання цього продукту, будемо скорочувати коло осіб-користувачів програмою»,  – зазначила посадовиця, звертаючись до учасників наради.

На початку роботи розробникам програми необхідно отримати дані від міської ради, які будуть внесені до єдиної системи. Для цього заповнюватиметься спеціальна анкета з відповідними розділами. Основна робота буде здійснюватися загальним відділом, адже саме там сконцентровано документообіг.

«Будучи у відрядженні в Литві, в посольстві країни ми обговорювали різні напрямки співпраці, зокрема нам було запропоновано партнерство з Литовською компанія ” NEVDA” та її дочірнім підприємством в Україні ТОВ “АЙТІ ПРО” щодо впровадження електронної системи документообігу. Дана програма є сертифікованою, вона перевірялась, було ряд презентацій, в тому числі для органів місцевого самоврядування України. Офіс компанії, яка пропонує нам цей високоякісний продукт, знаходиться і в Києві. Багато міст нашої держави уже користується даною системою, як приклад – місто Мукачево, на Закарпатті. Але нам є до чого прагнути. Ми тільки починаємо. У Конотопі, на теренах Сумщини  це буде пілотний проєкт. Спочатку ми впровадимо систему електронного документообігу у виконавчому комітеті, далі будемо працювати з комунальними підприємствами, і це дійсно полешить нашу роботу», – підсумувала начальниця управління економіки Л. Гапєєва.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: