У Конотопі вперше пройшла науково-практична інтернет-конференція

Наука | 17:30, 20.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

З нагоди міжнародного дня науки на базі КФК СумДУ відбулась І науково-практична інтернет-конференція «Перший крок у науку: Конотопські наукові студії – 2022». Мета її проведення – долучити до наукової діяльності молодих учених, аспірантів, студентів, учнів та видати збірник наукових тез учасників.

Науково-практична інтернет-конференція була проведена вперше. Участь у ній взяли науково-педагогічні та педагогічні працівники, студенти, аспіранти, учні та молоді науковці з Конотопа, Сум, Глухова, Коропа, Вінниці, Києва, Харкова, Одеси та Мелітополя та інших міст. Результат – близько 140 наукових тез, написаних учасниками.

У зв’язку з  високим рівнем зацікавленості серед молодих науковців організаційний комітет продовжив термін подання тез до 25 травня включно. Форма реєстрації – за активним посиланням http://surl.li/bzenr.

Захід пройшов за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», закладу позашкільної освіти «Конотопська міська мала академія наук учнівської молоді Конотопської міської ради Сумської області» та «Школи молодого науковця» КФК СумДУ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: