У Конотопі визначено проекти-переможці Громадського бюджету 2021

Місто | 16:59, 25.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Проєкти-переможці Громадського бюджету у Конотопі 2021
Улаштування дитячого стоматологічного кабінету у дитячій поліклініці (м.Конотоп. вул.М.Амосова, 7а
Що це за проєкт?
Проєктом передбачається придбання стоматологічної установки GRANUM TS (SONATA) з компрессором (або аналог).
Чому це важливо?
У стоматологічному кабінеті дитячої поліклініки не вистачає стоматологічних установок для забезпечення усього дитячого населення якісними медичними послугами.
Центр цифрової грамотності для дітей і дорослих
Що це за проєкт?
Відкриття на базі СШ№2 Центру цифрової грамотності для дітей і дорослих. Навчання цифровій грамотності буде проходити офлайн з використанням новітніх засобів навчання на відкритому просторі у різних мікрорайонах міста, на шкільному подвір’ї в осінньо-весняний період; у приміщенні Центру взимку; а також протягом року онлайн у зручний для людей час.
Чому це важливо?
Навички цифрової грамотності так само важливі, як і вміння читати, писати, говорити. Без цифрової грамотності сьогодні складно знайти гідну роботу, вести фінансові справи, отримувати послуги, реалізувати себе в обраній професії чи улюбленій справі, спілкуватися з рідними, друзями.
Сторінка проєкту  https://budget.e-dem.ua/5910400000/project/18778
Видання літопису «Спортивний Конотоп у ХХ столітті»
Що це за проєкт?
Як зазначає автор, планують видати кольоровий літопис у вигляді фотоальбому, в якому відображена спортивна історія міста Конотоп ХХ століття за видами спорту з мінімальною кількістю авторського тексту.
Чому це важливо?
Автор проєкту наголошує, що у наш час важливо популяризувати фізичну культуру та спорт, адже гаджети забирають у молоді велику кількість часу.
 Облаштування території спортивного комплексу для воркауту
Що це за проєкт?
За допомогою громадського бюджету планують облаштувати територію в центральному парку “Юність”, де встановлять новий спортивний комплекс.
Чому це важливо?
Конотоп.City розробили та запустили у місті краудфандингову платформу. Перший проєкт — спортивний комплекс для кросфіту та воркауту. Майданчик з’явиться в центральному парку “Юність”, однак потрібні кошти для облаштування території.
Інформаційний екран для Конотопського МЦКіД «Кінотеатр «Мир»
Що це за проєкт?
Проєкт передбачає встановлення інформаційного LED-екрану в центрі міста на фасаді будівлі міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир», де буде транслюватися інформація про загальноміські заходи, концерти, культурно-мистецькі події. Це дозволить організовувати загальноміські фан-зони при проведенні різного рівня активностей, а також здійснювати кіноперегляд під відкритим небом.
Чому це важливо?
За словами авторки, недостатня проінформованість громадян щодо реалізації культурних подій, спричиняє їх виключення з культурного життя міста та не дозволяє їм у повній мірі долучатись до життя громади. Проєкт має вирішити цю проблему.
Сторінка проєкту  https://budget.e-dem.ua/5910400000/project/18783
 Облаштування дитячого ігрового майданчику по вул.Макаренка в с. Калинiвка
Що це за проєкт?
Проєкт спрямований на облаштування дитячого майданчика в Калинівці.
Чому це важливо?
На жаль, на цей час на території с.Калинівка відсутній сучасний, безпечний ігровий майданчик для дітей, що унеможливлює повноцінну фізично-спортивну активність, соціальну взаємодію та дозвілля дітей, а також спільний відпочинок батьків з дітьми.
Сторінка проєкту  https://budget.e-dem.ua/5910400000/project/18780
 Створення додаткової візуалізації на пішохідних переходах міста
Що це за проєкт?
Проєкт передбачає облаштування переходу по вул.Лазаревського (біля ЗДО №3 “Теремок”) спеціальним проекційним обладнанням; нанесення малюнків для привернення уваги на тротуарах: напроти ЦДЮТ за адресою просп. Миру; біля Будинку торгівлі за адресою вул. Лазаревського; напроти трамвайної зупинки за адресою просп. Миру.
Чому це важливо?
Облаштування пішохідних переходів спеціальними приладами для довготривалої та яскравої проекції дорожньої розмітки, тротуарними малюнками для привернення уваги і т. д. вже не є новизною, проте має значний вплив на безпеку населення, особливо якщо це зроблено в проблемних місцях, на швидкісних трасах, в місцях скупчення людей, біля шкіл, дитячих садків тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: