У Конотопі вийшов на лінію покращений вагон трамваю
Транспорт | 12:11, 27.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Працівники депо КТУ слідкують не лише за належним технічним станом трамваїв, а й дбають про комфорт його користувачів.
Так, сьогодні вийшов на лінію покращений вагон Konstal 105Na (№110). Для зручності наших пасажирів, у першу чергу дітей та людей похилого віку, він обладнаний додатковою сходинкою.
«Працюємо далі на благо громади!», – наголосили у комунальному підприємстві “Конотопське транспортне управління”
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram