У Конотопі вийшов на лінію покращений вагон трамваю

Транспорт | 12:11, 27.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Працівники депо КТУ слідкують не лише за належним технічним станом трамваїв, а й дбають про комфорт його користувачів.

Так, сьогодні вийшов на лінію покращений вагон Konstal 105Na (№110). Для зручності наших пасажирів, у першу чергу дітей та людей похилого віку, він обладнаний додатковою сходинкою.

«Працюємо далі на благо громади!», – наголосили у комунальному підприємстві “Конотопське транспортне управління”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: