У Конотопі виявляти “самогонщиків” допомагає Фейсбук

Кримінал | 13:06, 23.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

З початку березня вже складено 18 адміністративних матеріалів та притягнено до відповідальності 18 «самогонників».
Повідомлення про виготовлення самогону правоохоронці отримують як в ході відпрацювань території обслуговування, так і від небайдужих громадян. Зокрема, у березні таку інформацію було отримано під час моніторингу соціальної мережі «Фейсбук», де в одному із дописів та в коментарях до нього йшлося саме про діяльність «самогонних точок». Тож перевіривши цю інформацію, дільничні офіцери поліції виявили й вилучили в загальній сумі більше 20 літрів самогону та шість апаратів для його виготовлення. Все вилучене було знищено одразу ж на місці шляхом виливання та деформування, а відносно правопорушників складено адміністративні протоколи за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення).
Оскільки значна частина злочинів вчиняється особами у стані сп’яніння, ми повинні боротися із цим ганебним явищем, бо профілактика злочинів – це усунення причин та умов, які їм сприяють, – зазначає Сергій Забозлаєв, очільник Конотопського районного відділу поліції, наголошуючи на необхідності активізувати боротьбу із «наливайками» та самогоноварінням.
Правоохоронці звертаються до громадян: давайте спільно боротися із суспільним лихом під назвою «самогоноваріння», адже за сухими цифрами статистики – чиїсь понівечені долі, дитячий страх, сльози відчаю та зневіри.
Тож, якщо ви володієте інформацією про факти виготовлення або збуту самогону чи сурогатів алкоголю, про осіб, які займаються таким «бізнесом», повідомляйте про це до поліції за номером «102».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: