У Конотопі вітали ветеранів правоохоронних органів + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

10 листопада виповнилося три роки відтоді, як у Конотопі був відкритий музей правоохоронних органів. З цієї нагоди в адмінбудівлі міськвідділу Національної поліції, де розташована музейна кімната, зібралися представники громадської організації пенсіонерів і ветеранів правоохоронних органів міста, діючі співробітники поліції, представники міської влади.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Вітаючи зі святом, секретар міської ради Тетяна Сизон наголосила на важливості такого музею в місті, а також відзначила активну громадську позицію його засновника та ініціатора Володимира Кичі, і подякувала усім, хто долучився до створення музею.

З нагоди свята посадовиця вручила подяки членам ветеранської організації та передала до музею ще один експонат – зразок міліцейської форми.

Вітання зі святом висловили також голова обласної ветеранської організації Петро Дяченко та начальник відділу нацполіції Богдан Войцеховський.

Опікується музейною справою голова громадської організації пенсіонерів і ветеранів правоохоронних органів міста Володимир Кича. Ідея створення такого музею виникла в нього ще в роки, коли він працював начальником Дубов’язівського селищного відділення міліції.

Перші експонати були розміщені безпосередньо в його службовому кабінеті. Тепер – десятки експонатів розміщуються на четвертому поверсі міського відділу поліції. Серед них: зразки форми працівників МВС різних років, фото кращих працівників та керівників відділу, грамоти, спортивні кубки, історичні предмети меблювання, зразки канцелярії, телефонів, друкарських машинок, якими в свій час користувалися правоохоронці.

За словами Володимира Кичі, у музейній кімнаті за три роки побували близько 2 000 відвідувачів. Серед них були і представники інших держав, зокрема Німеччини, Білорусі, а також представник місії ОБСЄ із Сан-Франциско.

Фото: Конотопська міська рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: