У Конотопі виконання суспільно корисних робіт під контролем

Суспільство | 14:23, 25.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

18 вересня працівниками Конотопського відділу пробації були здійснені перевірки неплатників аліментів за місцем відбування суспільно корисних робіт з метою контролю якості та обсягу виконаних робіт.

Про це повідомляється в дописі відділу надзвичайних ситуацій Конотопської міськради.

Встановлено, що порушники, які відбувають стягнення на різних підприємствах міста, займались благоустроєм території, зокрема, прибиранням, викошуванням чагарників та розчищенням прибудинкових територій від сміття.

На виконанні Конотопського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області перебуває близько сорока постанов з даного виду стягнення.

Довідково: Суспільно корисні роботи – відносно новий вид адміністративного стягнення, який полягає у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт. Даний вид стягнення застосовується з метою впливу на несумлінних батьків, які ухиляються від сплати аліментів. лісні неплатники аліментів примусово йдуть працювати на територіях громад ,виплачені кошти направляються на карткові рахунки одного з батьків і таким чином досягається мета погашення заборгованості перед власними дітьми

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: