У Конотопі вихованці дитсадків та учні шкіл сортували сміття та збирали батарейки

Суспільство | 16:00, 21.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Дитячі садочки та школи нашого міста також  провели ряд заходів не тільки енергозберігаючої тематики, а й охопили такі важливі питання як збереження довкілля та безпека життєдіяльності.

Про це повідомляє управління економіки міської ради.

Під гаслом «Для усіх небайдужих врятуймо довкілля!», щоб допомогти зберегти екосистему, протягом останнього місяця в дошкільних закладах міста відбувалася інформаційно-роз’яснювальна робота серед педагогів, батьків та дітей щодо збереження навколишнього середовища шляхом сортування сміття та збору відпрацьованих акумуляторних пристроїв (батарейок).

Кожен заклад встановив спеціальний контейнер для збору батарейок та урни для пластика, паперу.

Вихователі організували навчальні еко-заняття «Збережемо планету», «Мій маленький внесок у велику справу», «Я за чисте довкілля», спортивні розваги «До природи з добром іди» щодо виховання культури енергоспоживання, адже кожен повинен бути відповідальним за збереження довкілля.

Педагоги, батьки та діти спільно виготовляли поробки з використанням покидькового, природного матеріалу.

Під час інтегрованого заняття «Наші помічники електроприлади» діти мали змогу пригадати правила безпечної поведінки з електроприладами та закріпили знання з економічного використання електричних приладів вдома.

Крім того, значна увага приділялася повчальним заняттям, відтворенню ігрових ситуацій, які навчають дітей як правильно діяти в умовах небезпеки («Тиждень безпеки життєдіяльності дітей»).

Особливий інтерес у вихованців викликали: музична розвага «Будь обережним на дорозі», заняття «Небезпечні пустощі», змістовна екскурсія до пожежної частини на ігровий майданчик дорожнього руху.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: