У Конотопі відзначили 72-річчя трамвая

Місто, Свято | 13:29, 23.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

З цієї нагоди 21 грудня керівництво міської ради привітало комунальне підприємства «Конотопське трамвайне управління». Міський голова Артем СЕМЕНІХІН у своєму зверненні до працівників підприємства зазначив, що трамвай – це гордість Конотопа, а люди, які працюють тут і кожного дня примножують славу конотопського трамваю, також гордість Конотопа. Очільник міста пообіцяв і надалі дбати про підприємство, залучати кращих фахівців із написання грантових проєктів розвитку трамвайного управління, завжди захищати інтереси працівників, створювати комфортні і безпечні умови праці, сприяти забезпеченню отримання ними належної заробітної плати за професійну роботу і таку благородну справу – збереження головної візитівки міста – Конотопського трамваю.
«Особливі вітання» для трамвайників прозвучали із вуст профільного заступника міського голови Юрія ПАВЛОВА, який розпочинав свій трудовий шлях саме із Конотопського трамвайного управління. Він назвав працівників підприємства «особливими людьми», адже саме конотопський трамвай робить наше місто особливим, бо воно єдине в області, яке має цей екологічно чистий електричний вид транспорту, і взагалі, як зазначив Ю.Павлов, по Україні усього 12 міст, де є трамвай, і Конотоп серед них.
Під час заходу Конотопське трамвайне управління отримало подарунки від міської влади та команди міського голови Артема СЕМЕНІХІНА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: