У Конотопі відсвяткували річницю створення об’єднання “Майстри Конотопа”

Культура, Місто | 12:25, 17.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

15 липня 2021 року у міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулося святкування та презентація виставкового проєкту, з нагоди 3-ї річниці від створення любительського об’єднання «Майстри Конотопа».
Любов до творчості та хист до рукоділля згуртували людей, які створили любительське об’єднання «Майстри Конотопа». Такі звичайні, на перший погляд, чоловіки та жінки: різні за віком, освітою та життєвим досвідом, але молоді серцем і душею. Тому, що всіх їх об’єднує спільне захоплення – творчість.
Присутня на заході начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко висловила вдячність майстрам за активну участь у культурно-мистецькому житті громади та вручили подяку.
З нагоди відзначення святкування 3-річчя любительського об’єднання «Майстри Конотопа» учасники об’єднання підготували виставковий проєкт, який включає в себе роботи виконані у різних напрямках декоративно-ужиткового мистецтва, з використанням різних матеріалів.
Всі бажаючі мають змогу відвідати виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, яка експонуватиметься у Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» до 16 серпня 2021 року, у будні дні з 8.00 до 17.00, у вихідні з 10.00 до 15.00, за адресою: площа Миру, 4.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: