У Конотопі відкрито два цифрові навчальні центри «BE SMART»

Освіта | 15:21, 2.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 2 травня відкрито два Цифрові навчальні центри BE SMART на базі Конотопського ліцею №9 та Конотопського ліцею №13, інформує Управління освіти.

Їх відкрито рамках проєкту «Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання», реалізований чеською гуманітарною організацією «People in Need» за фінансової підтримки Генерального Директорату Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (DG-ECHO).

Метою створення Цифрового навчального центру BE SMART є забезпечення в умовах воєнного стану безперервного доступу до навчання школярів, надання психоемоційної підтримки дітям та вчителям, надання можливостей для соціалізації та взаємодії дітей та підлітків та ін.

Навчальний простір центрів укомплектовано ноутбуками, планшетами та проєкторами для зручного та доступного навчання. Діти зможуть проходити онлайн-уроки в затишному просторі, виконувати домашні завдання, цікаво й корисно проводити дозвілля.

Також для дітей  працюватимуть арт-студії, читацькі клуби, кіноклуби, квести, настільні ігри, вікторини, віртуальні подорожі тощо. Список активностей буде доповнюватися і оновлюватися. Окремі заходи будуть проводитися із залученням запрошених спікерів і тренерів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: