У Конотопі відбувся захист проєктів у сфері роботи з дітьми та молоддю, які можуть отримати фінансування з місцевого бюджету

Влада | 10:58, 22.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій проектів учасників міського конкурсу з визначення проектів, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка, у сфері роботи з дітьми та молоддю, та у напрямку національно-патріотичного виховання у 2023 році, інформує на своїй сторінці у Фейсбук  начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту Ольга Качура.

В ході відкритого захисту  було заслухано 5 проектів від 2 інститутів громадянського суспільства.

Кожним з присутніх членів комісії було оцінено всі проекти та виставлено  бали відповідно до критеріїв оцінювання. Виставлені членами конкурсної комісії  бали узагальнені в підсумковій відомості оцінювання конкурсних пропозицій,  та складено рейтинг конкурсних пропозицій.

Результатом засідання став складений рейтинг конкурсних пропозицій та відповідний протокол.

Переможців конкурсу проектів буде обрано протягом 15 днів після затвердження місцевого бюджету на відповідний бюджетний період конкурсна комісія на підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування приймає рішення щодо визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) кожної програми (проекту, заходу).

Підписуйтесь на нас у Telegram