У Конотопі відбувся захід для жінок-переселенок

ВПО | 10:01, 20.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 19 березня, у Конотопі відбувся захід для жінок ВПО “Зробимо разом заради стабільності” який проводився в межах проєкту ВГО «Жіночий консорціум України» та Сумського центру підтримки сімей  «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція).

Проєкт працює з жінками-ВПО з дітьми, а також з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Одним з напрямів роботи проєкту є сприяння навчанню/перекваліфікації жінок та їх самозайнятості.

Розпочався захід з виступу т.в.о.міського  голови – Юрія Павлова, який наголосив на важливості проведення подібних заходів, для швидкої адаптації нових мешканців  нашої громади.

Жінки  в міському центрі для ВПО в стінах Конотопського ліцею  №2 долучилися до двох тренінгових занять за темами «Підвищення економічної спроможності жінок через навчання з бізнес-тренером» та «Навички психо-емоційної саморегуляції».

До слова, на захід жінки завітали зі своїми дітьми, для яких працювали аніматори. Діти підготували казку для батьків,  малювали піском, пройшли квест про Україну та Сумщину.


Джерело: Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: