У Конотопі відбувся VI відкритий фестиваль читання “Узвар-Фест -2022”

Культура | 09:54, 18.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Цьогоріч, 17 вересня, фестиваль “Узвар-Фест” відбвся ушосте. За цей час учасниками фестивальних змагань стали більше ніж сотня поціновувачів рідного слова, читців та авторів прозових творів.

Ідейним натхненником та ініціатором фестивалю став Володимир Юрковський. Без пані Ірини Козлової фестиваль не був би таким багатогранним, цікавим , якісним, змістовним, а робота журі у будь якому його складі  не була такою чіткою, виваженою, справедливою, повідомляє відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

Яскравим відкриттям фестивалю стали учасниці  вокального ансамблю ЦДЮТ “ДоМіСолька”. Прекрасну гру на саксофоні подарували всім присутнім – Дяченко Нікіта та Муштаєв Максим.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь у номінації автор – 7 осіб, у номінації читці – 12 осіб.

“Щороку Фест, збирає нових друзів! І можна сміливо сказати що ні дощ ні повітряна тривога не можуть зупинити мистецтво і молодість які разом крокують до перемоги. Під час повітряної тривоги фестиваль без зупинки було перенесено в сховище де він продовжив свій плин по сценарію.Ми дякуємо нашим спонсорам і партерам, завдяки яким ми маємо можливість нагородити  учасників призами”, – зазначають у відділі Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.


Джерело: Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: