У Конотопі відбувся футбольний турнір серед ветеранів

Спорт | 17:34, 30.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Цього тижня Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував футбольний турнір серед ветеранів.

На поле вийшли чотири команди: «Сила», «Патріот», «Перемога» та «Незламні».

У напруженій боротьбі перше місце здобула команда «Перемога», срібло виборов «Патріот», а бронзу – «Незламні».

Переможців нагородили грамотами та кубком від міського центру «Спорт для всіх».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: