У Конотопі відбувся футбольний турнір серед ветеранів
Спорт | 17:34, 30.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Цього тижня Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував футбольний турнір серед ветеранів.
На поле вийшли чотири команди: «Сила», «Патріот», «Перемога» та «Незламні».
У напруженій боротьбі перше місце здобула команда «Перемога», срібло виборов «Патріот», а бронзу – «Незламні».
Переможців нагородили грамотами та кубком від міського центру «Спорт для всіх».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram