У Конотопі відбувся благодійний вечір-аукціон
Поділитися в
Копіювати посилання

Днями на базі Конотопського ліцею №10 відбувся благодійний вечір-аукціон “ОСВІТЯНИ З ВІРОЮ ТА НАДІЄЮ”.
«Цей день став справжнім символом єдності, наповненим щирими емоціями, теплом сердець та незламною вірою у спільну справу. Завдяки зусиллям освітян та запрошених, вдалося зібрати 21 000 гривень. Ці кошти стануть маленькою частиною допомоги у придбанні тепловізора для захисників. Щиро дякуємо кожному, хто долучився до цієї важливої ініціативи. Разом ми творимо добро, яке допомагає нашим захисникам і захисницям наближати довгоочікувану Перемогу!», – зазначили в Управлінні освіти Конотопської міської ради.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram