У Конотопі відбувся благодійний рок-концерт + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

16 лютого 2019 року в актовій залі Політехнічного технікуму відбувся благодійний рок – концерт на підтримку важкохворого студента 4 курсу ПТКІСумДУ Костянтина Дяченка, який зараз відновлюється після складної операції у лікарні міста Києва.

Про це повідомляє Юлія Бібік на сторінці ПТКІСумДУ у Фейсбук.

Проведення концерту ініціювали юнаки із молодіжного популярного гурту «Новий день» разом з їх натхненником Коломійченко Ігорем. На концерт були запрошені зіркові гості із міста Шостка – гурт «Моноліт», а також виступив рок – гурт «Стрелок і Ко».

Проведення даного заходу стало можливим завдяки адміністрації Політехнічного технікуму КІСумДУ та Конотопського інституту СумДУ, народному депутату України Ігорю Молотку, депутатам Конотопської міської ради Бібику Віталію Володимировичу, Гужві Сергію Вікторовичу, Марченко Юрію Миколайовичу, Тягнію Сергію Миколайовичу, Завгородньому Сергію Івіановичу, Євсейчику Сергію Леонідовичу, Пащенко Інні Олексіївні, Романенко Наталії Андріївні, поліграфічному центру «Олімп», члену громадської ради, приватному підприємцю Зайцю Владиславу Олеговичу, постійному учаснику молодіжних акцій, інтернет провайдеру компанії «Зурбаган» в особі директора Рошкован Андрія Георгійовича, БФ «Крила надії», благодійникам, які побажали залишитися невідомими та відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту у особі Ольги Качури-Редько.

Актова зала зібрала шанувальників гуртів, друзів та одногрупників Кості, представників студентського парламенту та молодіжної профспілки Політеху, учасників клубу «Соціальне волонтерство» проекту «Коло друзів» ПТКІСумДУ та Благодійного фонду «Відень», учнівську та студентську молодь міста, педагогів, представників депутатського корпусу Конотопської міської ради та підприємців.

Перед глядачами виступила директор Політехнічного технікуму КІСумДУ, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Вікторівна Гребеник. Також до присутніх охоче звернулася помічник народного депутата України Ігоря Молотка Ольга Поліщук.

Концерт проводився з нагоди Дня закоханих та мав благодійну мету-зібрати допомогу на лікування важкохворого юнака Дяченка Костянтина.

“Костя, як ніхто інший, має глибоку любов до музики та співу. Він є учасником вокальної студії «Елегія» і свої вокальні здібності він чудово проявив у Політеху. Нажаль, нині хвороба не дозволяє йому займатися улюбленою справою. Але ми переконані, що зібрана під час концерту допомога наблизить талановитого юнака до одужання”, – говориться у повідомленні.

Кожен відвідувач концерту перед концертом та під час його міг долучитися до доброї справи. Біля входу до зали знаходилася скринька для благодійних внесків на лікування Кості.

Спеціальна комісія наприкінці концерту підрахувала суму зібраної допомоги та передала її класному керівнику студента Мельниченко Ірині Василівні. Під час концерту було зібрано 4498.30.

Фото: Юлія Бібік

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: