У Конотопі відбувся автопробіг SaveФОП

 Поділитися

Поділитися в

17 жовтня у Конотопі відбувся автопробіг SaveФОП за участі місцевих підприємців. Учасники хотіли привернути увагу до малого та мікробізнесу.

«Вже понад рік ми протестуємо проти законів 128, 129, 367 які, впроваджують тотальну фіскалізацію для малого та мікробізнесу. Для більшості підприємців вони вступають в дію з 1 січня 2021. Ці закони знищують спрощену систему оподаткування, яка, у свій час, врятувала економіку України. Вони приведуть до припинення діяльності багатьох ФОП-ів, які створюють робочі місця та платять податки», – зазначає  учасник всеукраїнського руху SaveФОП та організатор акції Максим Погорілий.

Як зазначає Максим, всеукраїнський рух SaveФОП вимагає від Верховної Ради України прийняти законопроєкти 3853-1, 3853-2, 3993. Їх розробили підприємці для збереження спрощеного оподаткування.

Організатор зазначає, що 3 листопада розпочнеться безстрокова акція протесту під Верховною Радою України. Цим автопробігом вони хотіли залучити небайдужих конотопських підприємців долучитися до акції.

Джерело: Конотоп.City

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: